Reklama na Facebooku i Instagramie

Nie jest trudno przepalić budżet na reklamach Facebook Ads. Jeśli nie wiesz, jak prowadzić i optymalizować kampanie lub nie masz czasu, aby poświęcić temu swoją uwagę — nie osiągniesz założonych celów. Czasem lepiej delegować, aby wyniki były o wiele lepsze. Przygotuję dla Ciebie kampanie, które podbiją serca klientów, zwiększą Twoją rozpoznawalność i rozkręcą sprzedaż.

kamila pólkowska

mam fokus na cel, gwarantuję realne wyniki

bazuję na 9-letnim doświadczeniu i wieloletniej edukacji

wyróżniają mnie unikalne, autorskie metody

stawiam na kobiecą energię i z wielką satysfakcją wspieram kobiece biznesy

Sprawdź, czy inwestycja w reklamy na Facebooku i Instagramie to coś dla Ciebie

 • Chcesz rozkręcić sprzedaż w sklepie internetowym i zależy Ci na większym ruchu na stronie. 
 • Masz wrażenie, że ze swoim budżetem na reklamę możesz osiągać o wiele więcej. Efekty wcześniejszych kampanii były mierne, czujesz, że czas powierzyć to specjaliście. 
 • Twoje kanały społecznościowe rozwijają się w ślimaczym tempie, nie wiesz, jak dotrzeć do nowych odbiorców.
 • Boisz się, że przepalisz budżet.
 • Rozważasz wdrożenie płatnych reklam na FB i IG, ale na samo słowo „piksel” włos jeży Ci się na rękach.
 • Przygotowujesz wielką premierę produktu lub nowej usługi i zależy Ci na MOCNYM, SPRZEDAŻOWYM BUM!
 • Wolisz skupić się na innych aspektach rozwoju firmy, a reklamy powierzyć komuś, kto się na tym zna i wie, co robi. 
 • Masz czas i energię, aby zaangażować się w rozwój działań marketingowych w swojej firmie (współpraca to klucz do sukcesu kampanii reklamowych).

Robię wszystko, aby wykręcić dla moich klientów ROAS (czyli zwrot wydatków za reklamę), który będzie zwalał z nóg. Sama też mam z tego satysfakcję, więc już od samego początku do tego dążę. Wiele osób mi mówi, że nie wierzyło w skuteczność płatnych reklam na Facebooku i Instagramie. Słyszałam sporo historii o przepalonych budżetach, kampaniach z zerowym zaangażowaniem, działaniach bez strategii czy odpowiedniego doboru grup docelowych, dlatego z wielkim szacunkiem podchodzę do każdej złotówki, którą inwestujesz w reklamę. 

 

Prowadzę kampanie Facebook Ads od A do Z — wspólnie omawiamy cele, przygotowuję zaawansowaną strategię, dokładnie targetuję reklamy, aby trafić do odbiorców, na których najbardziej Ci zależy. Tworzę kreacje graficzne i tekstowe, wdrażam kampanie i je optymalizuję, na koniec raportując Ci wyniki (które z pewnością wywołają w Twojej firmie wielkie „WOW”).


To dla Ciebie ogromna oszczędność czasu, a także nerwów. Nie musisz poświęcać godzin na to, aby być na bieżąco z nowinkami Facebooka. Nie musisz też zagłębiać się w te wszystkie cyfry, tabelki, wykresy i mało zrozumiałe parametry. Robię to za Ciebie i w czytelny sposób raportuję Ci wyniki.

Reklama na Facebooku i Instagramie

wybierz pakiet dla siebie

Wszystkie pakiety obejmują pełny zakres wsparcia, czyli prowadzę Twoje kampanie reklamowe od strategii, przez stworzenie kreacji, aż po analizę efektów. W razie potrzeby jesteśmy w stałym kontakcie mailowym. Odpowiadam na Twoje pytania i szczegółowo raportuję efekty działań.  

Wybór pakietu dotyczy liczby kampanii prowadzonych w miesiącu. Współpraca opłacana jest kwotą abonamentową, do której należy doliczyć odpowiedni budżet, sugerowany przeze mnie na etapie opracowywania strategii. 

W ramach usługi prowadzenia reklam:

 • implementuję Piksel na Twojej stronie, weryfikuję poprawność zbieranych danych w Google Analytics
 • opracowuję strategię kampanii
 • wyznaczam cele
 • sugeruję odpowiedni budżet reklamowy i ramy czasowe dla danej kampanii 
 • dobieram grupę docelową
 • planuję i tworzę kreacje graficzne i tekstowe
 • uruchamiam i prowadzę kampanię
 • stale optymalizuję działania
 • raz w miesiącu raportuję Ci wyniki i przesyłam rekomendacje na kolejny miesiąc
 • na bieżąco podaję sugestię do wdrożenia w sklepie internetowym lub na IG, które mogą wpłynąć na efekty reklam

Pakiet mini

1 kampania
 • Dobry na start, aby zobaczyć, jak to wszystko działa lub dla firm, które mają jasno sprecyzowane cele.

Pakiet midi

2 kampanie
 • Możemy połączyć kampanię sprzedażową z wizerunkową lub leadową i tym sposobem osiągnąć więcej.

Pakiet maxi

3 kampanie
 • Rozhulamy Twoje kampanie i biznes do czerwoności. Przy tym pakiecie mamy jeszcze więcej możliwości, aby zrealizować wszystkie zaplanowane cele.
bestseller

Opinie klientów

Pytania i odpowiedzi

Reklamy na Facebooku i Instagramie

Cena prowadzenia reklam na Facebooku i Instagramie obejmuje dwie kwoty: budżet reklamowy pobierany przez powyższe serwisy za wyświetlanie reklam (ustalamy go indywidualnie na podstawie branży, konkurencji, zakładanych celów) oraz abonament za obsługę i optymalizację kampanii. Aby otrzymać wycenę reklam na Facebooku lub Instagramie — wypełnij formularz na dole strony.

Nie. Najskuteczniejsze kampanie reklamowe są uruchamiane na dłuższy okres niż miesiąc. Dzięki temu zbierają więcej danych i można je na bieżąco optymalizować, co pozwala osiągnąć najlepsze rezultaty. Nie ma sensu tworzyć ich na nowo co 4 tygodnie. Wyjątkiem są jedynie kampanie premierowe, kampanie promocyjne i te, związane z konkretną okazją. 

Nie ma jednej odpowiedzi na to pytanie. Najczęściej reklamy są wyświetlane na obu kanałach jednocześnie. Poza tym dobór miejsca wyświetlanych reklam jest  zależny od tego, jakie cele chcesz zrealizować, w jakiej branży działasz i do jakich klientów chcesz dotrzeć. Podpowiem Ci, które rozwiązanie jest dla Ciebie najlepsze po uzupełnieniu briefu. 

Tak, podpisujemy umowę na okres 12-miesięcy z zachowaniem 1-miesięcznego okresu wypowiedzenia. Ze współpracy możesz zrezygnować po upływie pierwszych 3 miesięcy. Skąd te terminy? Ponieważ efekty reklam zazwyczaj nie są widoczne od razu. Kampanie potrzebują czasu i cierpliwości, aby nabrać rozpędu.

Masz pytanie? Chcesz zamówić usługę prowadzenia reklam na Facebooku lub Instagramie?

Wypełnij formularz, odpowiedź otrzymasz do 48 h od przesłania wiadomości.