Szkolenie online:

Milionowe zasięgi na Instagramie, czyli jak robić viralowe Rolki

Masz problem z niskimi zasięgami Twoich Rolek na Instagramie? Mam na to rozwiązanie! Odkryj tajniki tworzenia zasięgowych Rolek, które przyciągną na Twoje konto nowych odbiorców.

szkolenie rolki na instagramie
kamila pólkowska

Masz dość niskich zasięgów Twoich Rolek na Instagramie?

Prawdopodobnie znasz już ten frustrujący scenariusz z doświadczenia… Wkładasz masę siły i pracy w tworzenie Rolek, spędzasz nieprawdopodobnie długie godziny na wymyślaniu pomysłów, nagrywaniu, montażu, pisaniu opisów, publikujesz je z ogromną nadzieją na to, że się wybiją, a później rzeczywistość okazuje się brutalna – nikt ich nie ogląda! Albo trafiają do małego grona osób i nie wpływa to w żaden sposób na rozwój Twojego profilu – obserwatorów nie przybywa, a klienci wciąż wydają się być gdzieś daleko.

Na szczęście... mam na to rozwiązanie!

Dzięki szkoleniu z Rolek zdobędziesz całą niezbędną wiedzę, której potrzebujesz, aby przerwać to błędne koło. Poznasz najważniejsze sprawdzone strategie i dowiesz się, jakie najczęściej popełniane błędy blokują Twój rozwój. W końcu wszystkie puzzle zaczną składać się w całość. Zrozumiesz także, jak działa algorytm Instagrama i jak skutecznie go wykorzystać, aby Twoje rolki pięły się w górę. Nauczysz się, jak angażować odbiorców i przede wszystkim… jak działać strategicznie, aby viralowa Rolka nie była pojedynczym przypadkiem, a raczej regularnym zjawiskiem!
zasięgi na instagramie

Obejrzyj szkolenie o Rolkach na Instagramie!

 • Zapomnij raz na zawsze o niskich zasięgach na Instagramie
 • Zrozum algorytm na Instagramie i wykorzystaj go, aby osiągnąć swoje cele
 • Dowiedz się, jakie treści warto publikować, aby się wybić
 • Poznaj sprawdzone autorskie metody i strategie
 • Wyeliminuj błędy, które uniemożliwiają Twoim Rolkom wybicie się
 • Zdobądź wiedzę, która pozwoli Ci powtórzyć sukces viralowej Rolki wielokrotnie!
 • Naucz się, jak angażować odbiorców
 • Dowiedz się, jak skutecznie interpretować statystyki
 • I wiele więcej!
szkolenie rolki na instagramie

Z czego składa się szkolenie

Część teoretyczna

To ponad dwie godziny praktycznych wskazówek, dzięki którym nauczysz się tworzyć zasięgowe Rolki na Instagramie!

Dostęp do nagrania otrzymasz od razu po zakupie

Sesja Q&A

Szkolenie zakończyło się sesją Q&A, podczas której uczestnicy mieli okazję zadawać mi pytania. To dodatkowa wartość merytoryczna, idealnie uzupełniająca część teoretyczną.

Bonusy

Dodatkowo przygotowałam dla Ciebie specjalne bonusy!

Ułatwią Ci one pracę nad Rolkami oraz pozwolą zaoszczędzić czas podczas ich tworzenia.

Kupując produkt, kupujesz dostęp do nagrania szkolenia online, które odbyło się 24.10

Czego konkretnie się nauczysz?

Moduł I

TikTok vs Rolki na Instagramie – o tych różnicach musisz wiedzieć

Mimo że Rolki na Instagramie inspirowane są TikTokiem, jest między nimi wiele różnic, które warto poznać. W tej części szkolenia dowiesz się, co różni te dwie aplikacje i jak tworzyć treści, aby móc wykorzystać je na obu platformach i osiągać satysfakcjonujące efekty.

Moduł II

Fakty i mity na temat Rolek – w co warto wierzyć, a o czym lepiej zapomnieć

Wokół Rolek krąży wiele krzywdzących mitów, które bardzo często powstrzymują twórców przed rozwojem. W tym module dowiesz się, czym rzeczywiście warto się przejmować, a o jakich kwestiach możesz zapomnieć.  

Moduł III

To robisz źle - dlaczego Twoje rolki się nie wybijają?

Przyczyna niskich zasięgów bardzo często leży u podstaw. Wiele twórców popełnia błędy, przez które ich Rolki nie wybijają się. Nawet jeśli są wartościowe i jakościowe! W tej części szkolenia poznasz wszystkie najczęściej popełniane błędy i zweryfikujesz, które z nich dotyczą właśnie Ciebie oraz przede wszystkim dowiesz się co zrobić, aby je wyeliminować.

Moduł IV

Kluczowe podstawy

Zanim przejdziemy do sedna, musimy omówić najważniejsze – podstawy, które są niezbędne, aby skutecznie tworzyć Rolki. O której godzinie publikować? Jaki sprzęt będzie Ci potrzebny? Czy trzeba się pokazywać? Na te i wiele więcej pytań poznasz odpowiedź w tym module!

Moduł V

Zrozum algorytm Rolek

Algorytm Instagrama często traktowany jest przez twórców jako ich główny wróg – coś, co blokuje ich przed rozwojem i niszczy ciężką pracę, którą poświęcili na stworzenie swoich treści. W rzeczywistości algorytm może być Twoim najlepszym przyjacielem, wystarczy go zrozumieć. I ja Ci w tym pomogę!

Moduł VI

Strategia, czyli klucz do sukcesu

Domyślam się, że nie chcesz stworzyć jednej Rolki, która osiągnie sukces. Z pewnością chciałabyś to powtórzyć i to nie raz czy dwa! Aby tego dokonać, musisz zaplanować strategię. W tym module opowiem Ci, jak to zrobić, jakie elementy musisz zaplanować i co musisz przeanalizować z wyprzedzeniem, aby Twoje konto się rozwijało.

Moduł VII

Z czego składa się viralowa Rolka

To najbardziej obszerny moduł całego szkolenia. Podczas jego omawiania przeanalizowałam krok po kroku każdy element Rolki. Dowiesz się, co ma największe znaczenie gdy chcemy stworzyć viral, jak tworzyć skuteczne nagłówki, opisy, dobierać muzykę czy hashtagi. Zdradzę Ci moje autorskie strategie, metody i rozwiązania. W końcu zrozumiesz, dlaczego Twoje aktualne Rolki nie osiągają dobrych wyników.

Moduł VII

Jak zaangażować odbiorców

Wyświetlenia Rolek to nie wszystko. Ważne, aby oglądający również się angażowali – zostawiali polubienia, komentarze czy obserwacje. W tej części szkolenia nauczę Cię, jak angażować odbiorców, jak skutecznie prosić ich o reakcje i co robić, aby z chęcią zostali na Twoim koncie na dłużej.

Moduł IX

Statystyki prawdę Ci powiedzą – jak je interpretować, aby wyciągnąć z nich wartościowe informacje

Jeśli mnie znasz, dobrze wiesz, że uwielbiam analizować – statystyki, tabelki, wyniki – to wszystko mnie fascynuje! Dlatego nie wyobrażałam sobie nie wspomnieć podczas tego szkolenia o tym, jak skutecznie analizować statystyki Rolek oraz Twojego konta. To właśnie w nich znajdziesz kluczowe informacje, które podpowiedzą Ci, jak tworzyć viralowe treści! Ale najpierw musisz je poprawnie interpretować. Z przyjemnością Cię tego nauczę!

Moduł X

Rolki, które sprzedają – jak tworzyć rolki, które będą konwertować

Wyświetlenia, polubienia, zaangażowanie – to wszystko mamy już za sobą, ale jeśli Twoje Rolki mają naprawdę być skuteczne, powinny również sprzedawać. Niezależnie od tego, czy prowadzisz konto swojej firmy, marki osobistej czy twórcy – na którymś etapie Twoje Rolki będą musiały sprzedawać. Ale jak to robić w nienachalny sposób? Jak zachować balans treści, aby nie zniechęcić odbiorców? Tego dowiesz się w tym module!

Chcesz jeszcze więcej?

Wybierz jeden z rozszerzonych pakietów!

Szkolenie online + konsultacja 30 min

Potrzebujesz indywidualnego podejścia? W tym pakiecie otrzymasz dostęp do nagrania oraz jednorazową konsultację trwającą 30 minut. To doskonała okazja, aby otrzymać indywidualne wsparcie w atrakcyjnej cenie. Jeśli zależy Ci na szybkim rozwoju, ten pakiet jest dla Ciebie! Podczas spotkania otrzymasz spersonalizowaną pomoc i wskazówki, które pomogą Ci osiągnąć sukces i zrealizować postawione cele. W czasie rozmowy możesz zadać dowolną ilość pytań. Postaram się odpowiedzieć na każde z nich.

Szkolenie online + mentoring 1:1

Chcesz się skupić na swoim sukcesie? Masz dużo pytań? Zależy Ci nie tylko na viralowych rolkach, ale również rozwoju całego konta? Postaw ma pakiet z mentoringiem. Do dyspozycji będziesz mieć 4h konsultacji online dostosowanych do Twojego harmonogramu. Razem nie tylko sprawimy, że Twoje rolki będą przykuwać uwagę, ale zyska na tym cały profil. Ponadto otrzymasz ode mnie miesięczne wsparcie mailowe – odpowiem na każde nurtujące Cię pytanie!

Sprawdź, czy to szkolenie jest właśnie dla Ciebie

To szkolenie jest dla Ciebie, jeśli:

 • Aktualne wyniki Twoich Rolek nie satysfakcjonują Cię 
 • Chcesz tworzyć zasięgowe Rolki, które sprowadzą na Twoje konto nowych obserwatorów i będą konwertować
 • Masz dość niskich zasięgów na Instagramie
 • Nie rozumiesz, jak działa algorytm Instagrama
 • Nie wiesz, na jaki temat tworzyć Rolki
 • Prowadzisz konto firmowe, twórcy lub marki osobistej 
 • Chcesz w końcu zauważyć efekty swoich działań 
 • Chcesz wykorzystać Rolki do rozwoju biznesu lub chcesz aktywnie działać jako Influencer 
 • Nie umiesz analizować statystyk 

To szkolenie NIE jest dla Ciebie, jeśli:

 • Nie znasz technicznych podstaw tworzenia Rolek (podczas szkolenia nie uczę, jak stworzyć rolkę czy dodać do niej muzykę)
 • Nie chcesz tworzyć Rolek na swoim koncie
 • Twoje Rolki regularnie się wybijają
 • Twoje Rolki sprzedają i są skuteczne
 • Chcesz nauczyć się montażu Rolek. Na tym szkoleniu skupiłam się na strategii

Ile to kosztuje?

szkolenie rolki na instagramie

SZKOLENIE
ONLINE

✓ ponad 2-godzinne nagranie ze szkolenia

✓ certyfikat po uzyskaniu pozytywnego wyniku testu

✓ bonusy

299 zł

szkolenie rolki na instagramie

SZKOLENIE ONLINE + KONSULTACJA 30 MIN

✓ ponad 2-godzinne nagranie ze szkolenia

✓ certyfikat po uzyskaniu pozytywnego wyniku testu

✓ bonusy

✓ 30 min konsultacji online

449 zł

szkolenie rolki na instagramie

SZKOLENIE ONLINE
+ MENTORING 1:1

✓ ponad 2-godzinne nagranie ze szkolenia

✓ certyfikat po uzyskaniu pozytywnego wyniku testu

✓ bonusy

✓ 4h konsultacji online

✓ stała analiza i monitoring postępów

✓ wsparcie mailowe przez miesiąc

1999 zł

Bonusy!

szkolenie instagram reels

Bonus: Jak tworzyć Rolki szybciej – wskazówki na zaoszczędzenie czasu

W ramach szkolenia zrealizowałam jeszcze jeden moduł! Tworzenie Rolek to nie wszystko. Dobrze byłoby również, aby nie zabierało nam to długich godzin. W tym module pokażę Ci jak możesz zaoszczędzić czas podczas tworzenia Rolek, zdradzę przydatne aplikacje i opowiem, jak wygląda moje workflow! To bonusowy moduł, który przyda się każdemu twórcy.

Bonus: Checklista viralowej Rolki

Oprócz szkolenia otrzymasz ode mnie również „checklistę viralowej Rolki” w formacie PDF. Aby ułatwić Ci pracę, zebrałam w niej wszystkie punkty, które powinnaś odhaczyć przed publikacją nowej Rolki. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że nie popełniłaś żadnych błędów, a Twoja Rolka spełnia wszystkie standardy! Checklistę otrzymasz natychmiast po zakupie razem z dostępem do nagrania.
checklista viralowej rolki
kamila pólkowska

Hej! Mam na imię Kamila

Od 2014 roku pracuję w mediach społecznościowych, a od ponad 5 lat rozwijam swoją firmę. Z wykształcenia jestem specjalistką ds. brandingu, reklamy oraz PRu. 

Szczerze kocham moją pracę i nie wyobrażam sobie robić w życiu nic innego. Marketing, social media, branding czy reklama – to wszystko jest moją ogromną pasją, dzięki czemu mam zapał do tworzenia, analizowania i wyciągania własnych wniosków.

To właśnie dzięki takiemu podejściu – połączeniu wiedzy i wykształcenia z doświadczeniem i badaniami – w mojej pracy udaje mi się osiągać tak dobre wyniki. Moim konikiem w dużej mierze okazały się właśnie Rolki. Uwielbiam je analizować, wyłapywać niuanse. Mogę spędzać długie godziny robiąc tylko to! Finalnie poskutkowało to stworzeniem wielu autorskich metod czy wskazówek. Dobrze wiem, co jest skuteczne i istotne – potwierdzają to wyniki nie tylko moje, lecz przede wszystkim moich klientów!

Chcesz poznać moje autorskie metody i wskazówki? Obejrzyj szkolenie!

FAQ

Oczywiście! Faktura wystawia się automatycznie do zamówienia. Aby otrzymać fakturę na firmę, podczas składania zamówienia uzupełnij pola danymi swojej firmy.

Tak! Jeśli chcesz otrzymać certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia, wystarczy, że rozwiążesz test wiedzy. Jeśli otrzymasz pozytywny wynik testu, prześlę Ci certyfikat!

Niestety nie mam wpływu na to, jaki nakład sił i energii zostanie przez Ciebie włożony w tworzenie Rolek i wdrażanie moich lekcji. Podczas szkolenia przedstawiłam sprawdzone strategie, które przynosiły wielokrotnie efekty na kontach moich oraz moich klientów. Zdradziłam także moje autorskie metody, których z pewnością nie widziałaś nigdzie indziej, ale to od Ciebie zależy, w jakim stopniu wykorzystasz moją wiedzę. Jeśli przyłożysz się do pracy nad Rolkami, z pewnością zauważysz progres! A jeśli czujesz, że potrzebujesz pracy indywidualnej, aby w pełni wykorzystać swój potencjał, wybierz pakiet z jednorazową konsultacją lub pakiet z mentoringiem 1:1. To najlepszy sposób na błyskawiczne efekty.
Dostęp do nagrania szkolenia otrzymasz od razu po zakupie.

Szkolenie skierowane jest zarówno do firm, jak i marek osobistych/twórców. Skorzystają na nim również social media managerzy i marketingowcy. 

Kamila Pólkowska © 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone