Szkolenia social media dla firm

Uczę, jak poruszać się w świecie social mediów, aby działały na korzyść firmy, gromadziły lojalną społeczność wokół marki, a także sprzedawały produkty, niczym najlepsi handlowcy. Prowadzę szkolenia online i stacjonarne, zarówno dla grup, zespołów, jak i solo-przedsiębiorców. Programy szkoleniowe przygotowuję indywidualnie, dopasowując je do potrzeb grupy.

kamila pólkowska

mam unikalną umiejętność dzielenia się wiedzą w prosty sposób

bazuję na 9-letnim doświadczeniu i wieloletniej edukacji

wyróżniają mnie autorskie metody działań, którymi chętnie się dzielę z uczniami

przeszkoliłam już ponad 200 osób, lubię pracować z grupą

O mnie

Moi kursanci mówią, że jestem „genialnym nauczycielem”. Potrafię w prosty sposób przekazać zaawansowaną, techniczną wiedzę. Nagle prowadzenie reklam Facebook Ads czy tworzenie rolek staje się banalnie proste. 

 

Lubię uczyć i czerpię z tego ogrom satysfakcji. Chętnie dzielę się latami zdobywaną wiedzą, ale też szukam indywidualnych smaczków, dopasowując program szkoleniowy do konkretnej branży i odbiorców. 

 

Ukończyłam studia ze specjalizacją branding, reklama i PR, a także liczne szkolenia z zakresu komunikacji w mediach społecznościowych. Jestem certyfikowaną Social Media Managerką oraz Specjalistką ds. Facebook Ads. Za wiedzą teoretyczną stoi 9-letnie doświadczenie w pracy w Internecie oraz ponad 4-letnie w pracy z klientami z różnych branż. Doskonale znam obszar influencer marketingu. Kocham tabelki i analitykę, więc praca kreatywna zawsze idzie u mnie w parze z odpowiednią kalkulacją. I tego uczę podczas prowadzonych szkoleń i wystąpień.

Szkolenia social media — zakres tematów

  • Instagram dla biznesu
  • budowanie świadomości marki w mediach społecznościowych
  • tworzenie i promowanie Rolek na Instagramie
  • prowadzenie kampanii Facebook Ads

Lubisz uczyć się w domowym zaciszu na własnych zasadach — wtedy, gdy masz na to chwilę? A może chcesz zainwestować w szkolenia dla swojego teamu, który przejdzie przez nie w swoim własnym tempie? Zajrzyj do mojej oferty gotowych kursów i szkoleń online, które są dostępne od razu po zakupie.

Masz pytanie? Chcesz poznać szczegółowy program szkoleń dla Twojej firmy lub zarezerwować termin?

Wypełnij formularz, odpowiedź otrzymasz do 48 h od przesłania wiadomości.